Social Media  

Facebook
   
   
   

Bezoekers vandaag: 8

Totaal bezoekers: 160746

   
Nieuws:


RESERVE SPELERS

Naam Lidnum. Enk. Dub. Email Telefoon Opmerkingen
           
             
             
             

 


Najaarscompetitie 2019

klik op de poule naam om direct door te gaan naar de uitslagen en standen
Team Poule Captain
jeugd zondag
TOZ 1 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 23  Pleun van Hees
TOZ 1 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 27 Nova Verhoeven
TOZ 1 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 79 Mees Tonen
TOZ 1 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 38 Danny vd Loop
TOZ 1 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 12 Siem Smeets
TOZ 2 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 20 Merijn van Oort
TOZ 3 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 25 Swen van Lith
TOZ 1 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 28 Floor vd Hurk
TOZ 1 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4  Babet Reijkers
TOZ 2 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9 Imme Banken
TOZ 3 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 22 Maartje Huijbers
 Rood zondag - Afdeling 32 Jorg Broeksteeg
senioren vrijdag
TOZ 2 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35 Claudia Megens
TOZ 3 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 42 Leonie van Vugt
TOZ 1 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1 Mandy Hermans
TOZ 1 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1  Judith van Oort
TOZ 2 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 16 Gisela de Leeuw
TOZ 5 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 39 Marie-Jose vd Sande
TOZ 3 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 59  Karin Hoekstra
TOZ 4 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 60  Karin Pouwels
TOZ 1 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 17 Pieter vd Heijden
TOZ 3 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 39 Janine Hendriks
TOZ 2 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 41 Danique vd Wielen
TOZ 1 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 25 Ferenc vd Zanden
TOZ 1 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 9  Robin vd Wielen
TOZ 2 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 17  Rob Schoonenberg
TOZ 1 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1  Dick vd Ouwenland
TOZ 3 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 15 Frans Pennings
TOZ 2 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 16 Eric Smits
TOZ 4 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 27 Laurens Thissen
TOZ 1 Padel Vrijdag - 2e klasse - Afdeling 1  Gertjan van Maaren
senioren zaterdag
TOZ 1 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 6 Danique Pennings
TOZ 1 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 14 Elke van Schijdel
TOZ 1 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 15 Rob Willems
TOZ 2 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5 Jacco Pouwels
TOZ 1 Padel Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 3  Jeroen Reijnen
TOZ 2 Padel Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 3  Maarten van Orsouw
TOZ 3 Padel Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1  Tjeu Timmermans
senioren zondag
TOZ 1 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 1 Miloe Minderman
TOZ 1 Heren Zondag - 1e klasse - Afdeling 3 Roy Reuvers
TOZ 2 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 22 Daniel Jongen
 

 

   
   

Advertenties  

   
GasLicht.com
   
   
   
© 2019  Tennisvereniging TOZ