Social Media  

Facebook
   
   
   

Bezoekers vandaag: 1

Totaal bezoekers: 139982

   
Nieuws:


RESERVE SPELERS

Naam Lidnum. Enk. Dub. Email Telefoon Opmerkingen
           
             
             
             

 


Najaarscompetitie 2018

klik op de poule naam om direct door te gaan naar de uitslagen en standen
Team Poule Captain
jeugd zondag
TOZ2 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 18  Madelon Rebergen
TOZ4 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 18  Maartje Huijbers
TOZ1 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 20  Sanne Melsen
TOZ3 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 20  Tijn Saras
TOZ1 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 5  Fem Vos
TOZ1 Groen - Groen 1 - Afdeling 56  Pleun van Hees
TOZ2 Groen - Groen 2 - Afdeling 73  Danny vd Loop
TOZ1 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 27  Daniel Jongen
TOZ1 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 24  Nova Verhoeven
TOZ1 Oranje 2 - Afdeling 114 - Periode 1 Floor vd Hurk
TOZ1 Rood 1 - Afdeling 56 - Periode 1 
senioren vrijdag
TOZ6 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 23  Mireille vd Hurk
TOZ3 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 25  Sanne Romijnders
TOZ2 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 25  Karin Willems
TOZ5 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 57  Claudia Megens
TOZ4 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 57  Barbara Strik
TOZ1 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1  Mandy Hermans
TOZ1 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 9  Judith v Oort
TOZ2 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 57  Janine van der Heijden
TOZ3 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 61  Karin Pouwels
TOZ1 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 16  Rob Schoonenberg
TOZ3 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 16  Ton vd Lee
TOZ2 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 18  Robin van der Wielen
TOZ1 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1  Dick vd Ouweland
TOZ3 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19  Henk van Schijndel
TOZ2 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 21  Frans Pennings
TOZ4 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 31  Laurens Thissen
senioren zaterdag
TOZ1 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 6  Ilse de Reus
TOZ1 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 7  Danique Pennings
TOZ2 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 36  Danique van der Wielen
TOZ2 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 24  Gerrit Gielis
TOZ1 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1  Maike van Rodijnen
TOZ1 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 22  Pieter van der Heijden
TOZ1 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 24 Ferenc van der Zanden
TOZ1 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 9  Rob Willems
TOZ2 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 11  Erik Jan vd Griend
TOZ1 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 11  Jacco Pouwels
TOZ1 Padel Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1  Jeroen Reijnen
TOZ2 Padel Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 4 Wim van Rodijnen
senioren zondag
TOZ1 Gemengd Zondag - 1e klasse - Afdeling 2  Lisa Reijkers
 

 

   
   

Advertenties  

   
Van Der Heijden Totaal Afbouw
   
   
   
© 2018  Tennisvereniging TOZ